FAQ

Moderacja komunikatów

Włączenie moderacji spowoduje, że napiwki nie będą automatycznie przekazywane do OBS. Napiwek zostanie zatrzymany i będzie oczekiwał na Twoją decyzję w zakładce Panel moderatora, gdzie będziesz mógł zobaczyć jego treść i/lub odsłuchać zawartą wiadomość głosową, a następnie zdecydować, czy chcesz wyświetlić/odtworzyć napiwek w zastanej formie, czy zablokować niektóre jego elementy.

W tym momencie możesz blokować treść i/lub wiadomość głosową. Jeżeli zablokujesz treść - zamiast wiadomości tekstowej zawartej w napiwku na streamie wyświetli się Wiadomość została zablokowana przez streamera. Adekwatnie w przypadku wiadomości głosowej: syntezator mowy (Ivona) odtworzy tekst Wiadomość głosowa została zablokowana przez streamera.

Uprawnienie moderatora

Jednocześnie możesz uprawnić innego użytkownika TipAndDonation do moderowania Twoich komunikatów (zakładka Uprawnienia). Jeżeli włączysz moderacje, i uprawnisz innego użytkownika do moderowania, uprawniony moderator będzie mógł akceptować lub odrzucać wiadomości. W przypadku akceptacji komunikat zostanie wyemitowany na streamie w przeciągu kilku minut. W przypadku odrzucenia: w zakładce Panel moderatora komunikat będzie oznaczony jako Odrzucony przez moderatora - dla Ciebie zostawiamy ostateczną decyzję czy wyświetlić napiwek.