FAQ

Jak skonfigurować i dodać EKRAN STREAMU i CZAT - Strona WWW

Aby skonfigurować i dodać  EKRAN STREAMU i CZAT, należy przejść do niej klikając na Ustawienia Streamu - Stream 

Gdy przejdziemy do zakładki Stream, aby ekran i czat Twitch należy wpisać swój nick na Twtichu.

Sprawa wygląda troszkę inaczej, jeżeli chodzi o Youtube.

W Przypadku Ekranu Youtube należy wejść na swój kanał i skopiować link w miejscu, gdzie zaczyna się channel albo user wraz z kodem. Aby wejść na kanał należy kliknąć Studio Twórców a następnie Zobacz kanał.

Link prowadzący na stronę główną naszego kanału Youtube wygląda tak - https://www.youtube.com/channel/UCGd1b9FbmgwaDBCBxNi3flQ/feed?disable_polymer=1 W przypadku tego linku pogrubienie wskazuje, co należy skopiować. Proszę pamiętać, że niektóre kanały posiadają user zamiast channel - w takim wypadku kopiujemy od user. Kopiujemy kod i wklejamy w Nazwa kanału na YouTube - stream.

Jeżeli chodzi o kod czatu Youtube. Wchodzimy na swój kanał Youtube poprzez Kod czatu na YouTube, następnie Kod czatu na YouTube, po prawej pokaże się nam okno czatu - klikamy na 3 pionowe kropeczki i wydzielamy okno czatu. Link prowadzący do czatu kopiujemy w pewnym miejscu. 

Tak wygląda nasz link do czatu - https://www.youtube.com/live_chat?is_popout=1&v=U06dxMQ2yDs - pogrubioną czcionką zaznaczony został kod do skopiowania i wklejenia w: Kod czatu na YouTube.

Poradnik w formie Video dostępny tutaj - https://youtu.be/F61fF1taMb8